Vakantieparken in Overijssel

Landgoed De Lindenbergh, Ommen

Dit rustig gelegen park bevindt zich aan de rand van de toeristische plaats Ommen, de groenste Hanzestad van Nederland. De vrijstaande en luxe 4-6 persoons bungalows zijn uiterst comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien.

Bepaalde bungalows beschikken zelfs over een eigen sauna en zonnebank. Daarnaast is de ligging zeer gunstig, aangezien Ommen vele actieve en recreatieve mogelijkheden biedt. Het park is dan ook geschikt voor een bezoek in ieder jaargetijde. Persoonlijke benadering en gastvrijheid zijn op Landgoed De Lindenbergh vanzelfsprekend. De rust op het park wordt door menigeen als zeer positief ervaren. Kortom, een park waar rustzoekers, wandelaars en fietsers volledig aan hun trekken komen.

Het landgoed heeft de beschikking over een all-weather tennisbaan en er is een speel- en zwemvijver met zandstrand. In het achterste gedeelte van het park is er een speeltuintje aangelegd voor de kinderen. Direct voor het park is het uitstekende restaurant De Lindenberg gelegen, dat u vanaf het park kunt bereiken en waar zich tevens een snackbar en speeltuin bevinden. Bij de receptie kunt u terecht voor allerlei toeristische informatie. Tevens bestaat de mogelijkheid om gebruik te maken van de broodjesservice en het huren van fietsen en skelters. In het receptiegebouw is De Wilde Roos gehuisvest; Een sfeervol ingericht atelier met leuke decoraties voor huis en hof. De koffie en thee staat hier altijd voor u klaar!

Parkfaciliteiten:
  • Atelier De Wilde Roos
  • Broodjesservice
  • Fietsverhuur
  • Internet
  • Skelterverhuur
  • Speeltuin / -toestellen
  • Zwem- en speelvijver met zandstrand
  • Bos, heide
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Tennis

Omgeving:
Op zo'n 2 kilometer afstand van het park bevindt zich het subtropisch zwemparadijs De Carrousel met een wedstrijdbad, recreatiebad, peuterbad whirlpool en stoombaden. Gedurende de zomermaanden kunt u gebruik maken van het Openluchtbad "Olde Vechte". Golfliefhebbers kunnen terecht op het schitterende 18-holes golfterrein van Golf & Country Club Hooge Graven. In Lemele kunt u het nieuwe golfspel Pitch & Putt proberen.

Ommen is al sinds jaar en dag een recreatiegemeente, waar de klemtoon ligt op de natuur, rust en gezelligheid. Prominent aanwezig is rivier de Vecht, welke zeer geliefd is bij sportvissers. U kunt hier kano's huren, waarmee u stroomafwaarts vaart over de Vecht en de Regge, dwars door het prachtige Vechtdal. Kiest u voor een boottocht, dan vaart u onder meer langs kasteel Rechteren. Bij de sluis en stuw van Vilsteren wordt u geschut, een belevenis op zich. In de directe omgeving van het park liggen door het afwisselende landschap talrijke wandel en fietsroutes. Er bevinden zich mooie natuurgebieden, zoals de zandverstuiving De Sahara, vele vennetjes en de prachtige heidevelden op de Lemeler- en Archemerberg. Rond Kasteel Eerde ligt een fraai parkbos. Er zijn monumentale Saksische boerderijen met oude essen.

Ommen ligt midden in het groene hart van Overijssel. De prachtige Hanzesteden Zwolle en Deventer zijn binnen handbereik.

Tips voor uitstapjes:

  • Avonturenpark Hellendoorn
  • Attractiepark Slagharen
  • Botanische vijvertuinen Ada Hofman in Gramsbergen
  • Ecodrome in Zwolle
  • Kalkovens in Dedemsvaart
  • Nationaal Tinnen Figuren Museum in Ommen
  • Streekmuseum Ommen

Alle accommodaties
Accommodatiegrootte:

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (p)
Meer foto's
Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (4-pers. vrijstaande bungalow - ca. 80 m2) Indeling: entree, ruime woonkamer en volledig ingerichte open keuken met keramische kookplaat, combimagnetron/oven en vaatwasser. Ruim terras. Apart toilet en berging. Drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer bevindt zich meestal op de eerste verdieping en soms op de begane grond. Badkamer met douchecabine, toilet en dubbele wastafel. De 4-persoons woning beschikt over 2 slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Op de derde slaapkamer staan twee opklapbedden, en op de derde kamer is géén kastruimte.

Alle bungalows zijn voorzien van lounge tuinset, flatscreen TV in woon- en slaapkamer, dvd-speler, wasmachine en droger.

De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.

Slaapkamers:
3
Personen:
4
Oppervlakte:
80 m²

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (4 pers)

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (4p)
Meer foto's
Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (4-pers. vrijstaande bungalow met Finse sauna en zonnebank - ca. 80 m2)

Indeling: entree, ruime woonkamer, volledig ingerichte open keuken met keramische kookplaat, combimagnetron/oven en vaatwasser. Ruim terras. Apart toilet en berging. Twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Infrarood sauna en zonnebank met gezichtsbruiner en bodycooler in een relaxkamer. Badkamer met douchecabine, toilet en dubbele wastafel.

Alle bungalows zijn voorzien van tv, tuinmeubilair, vloerverwarming en centrale verwarming.
Er is parkeergelegenheid voor één auto bij iedere bungalow.

De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.

Slaapkamers:
2
Personen:
4
Oppervlakte:
80 m²

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (4 pers)

Bungalow De Lindenbergh, Type A

Bungalow De Lindenbergh, Type A (4p)
Meer foto's
Bungalow De Lindenbergh, Type A 5-pers. vrijstaande bungalow - ca. 80 m² Indeling: entree, ruime woonkamer, volledig ingerichte open keuken met keramische kookplaat, combimagnetron/oven en vaatwasser. Ruim terras. Apart toilet en berging. Drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer bevindt zich meestal op de eerste verdieping en soms op de begane grond. Badkamer met douchecabine, toilet en dubbele wastafel.

Alle bungalows hebben een eigen tuin en zijn voorzien van tv, tuinmeubilair, vloerverwarming en centrale verwarming. Er is parkeergelegenheid bij iedere bungalow.

De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.

Slaapkamers:
3
Personen:
5
Oppervlakte:
80 m²

Bungalow De Lindenbergh, Type A (5 pers)

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (5p)
Meer foto's
Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (6-pers. vrijstaande bungalow - ca. 80 m2)

Indeling: entree, ruime woonkamer en volledig ingerichte open keuken met keramische kookplaat, combimagnetron/oven en vaatwasser. Ruim terras. Apart toilet en berging. Drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer bevindt zich meestal op de eerste verdieping en soms op de begane grond. Badkamer met douchecabine, toilet en dubbele wastafel.

Alle bungalows zijn voorzien van tv, tuinmeubilair, vloerverwarming en centrale verwarming.
Er is parkeergelegenheid voor één auto bij iedere bungalow.

De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.

Slaapkamers:
3
Personen:
6
Oppervlakte:
80 m²

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe A (6 pers)

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (6p)
Meer foto's
Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (6-pers. vrijstaande bungalow met Finse sauna en zonnebank - ca. 80 m2)

Indeling: entree, ruime woonkamer, volledig ingerichte open keuken met keramische kookplaat, combimagnetron/oven en vaatwasser. Ruim terras. Apart toilet en berging. Drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer bevindt zich meestal op de eerste verdieping en soms op de begane grond. Badkamer met douchecabine, toilet en dubbele wastafel. Sauna en zonnebank.

Alle bungalows zijn voorzien van tv, tuinmeubilair, vloerverwarming en centrale verwarming.
Er is parkeergelegenheid voor één auto bij iedere bungalow.

De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.

Slaapkamers:
3
Personen:
6
Oppervlakte:
80 m²

Bungalow De Lindenbergh, De Luxe B (6 pers)

De ligging van het vakantiepark op deze digitale kaart is soms gebaseerd op het centrum van de plaats waar deze ligt. De getoonde ligging kan dus afwijken van de werkelijke ligging.
Toon:
Zoek naar andere vakantieparken in een straal van: