×
Facebook
Vakantieparken in Europa

Beoordelingen Vakantiepark Eurostrand Resort Luneburger Heide, Fintel

frank-karin, gezin met jonge kinderen, Juli-2011

Fantastisch park, dichtbij huis?!

Fantastisch all-inclusive park, en nog lekker dichtbij huis ook! Mooi schoon park, ruime huizen, elke dag schone handdoeken, en goed verzorgde buffetten die elke dag anders zijn! Activiteiten en uitstapjes zijn voor ieder wat wils, kinderanimatie wordt niet altijd even duidelijk aangegeven, maar wel fijn dat er 2 nederlands sprekende meiden bij waren dit jaar! Zwembaden(binnen op het park en buiten en in het dorp Fintel) zijn prima. Wij hebben ons weer prima vermaakt, buiten de uitstapjes hoef je eigenlijk het park niet af! Want er is een bowlingbaan, midgetgolf baan, etc op het park en ook de avondshows en dans-disco avonden zijn toppie! We komen hier zeker nog eens terug en anders wel op het park in Leiwen!!

Misbruik melden

Algemene indruk:
9
Accommodatie:
9
Ligging:
9
Service:
9
Kindvriendelijkheid:
8
Activiteiten:
8
Eetgelegenheden:
9

Gemiddelde score:
8.7

Fam versteeg, gezin met oudere kinderen, Juli-2010

Service met een hele dikk streep eronder, geweldig

Vakantiepark is erg mooi en kleinschalig opgezet. Wij hadden een Holland house welke geschikt was voor 8 personen. Elke slaapkamer zijn eigen toilet en douche, toppie. De kinderen 17,16 en 10 vermaakte zich prima. De service is geweldig op het park. Tijdens 1 van de warme dagen van 35 graden wilden we naar het openlucht zwembad en kregen we vrijkaartjes van de receptie (alles is dus inclusief). Er zijn veel ouderen mensen wat lekker rustig is, geen dronken Russen dus. Buffetten zijn super met veel verse vis als haring, zeebaars, rolmops etc. Maar ook shoarma, patat, lekkere stoofschotels, en veel vers fruit en zelfs onbeperkt ijs. Op het terras een biertje of mixje bestellen is geen probleem. Toppie is ook de diverse uitjes met de touringcar. Gewoon instappen en lekker naar het vogelpark. Of ga je liever als puber bowlen met een cola, die bij je gebracht wordt. Het park is verder zeer schoon en wordt goed onderhouden. wij komen hier zeker nog een keer terug. Het waren 6 topdagen.

Misbruik melden

Accommodatie:
10
Ligging:
10
Service:
10
Kindvriendelijkheid:
8
Activiteiten:
8
Prijs/kwaliteit:
10

Gemiddelde score:
9.3

c.huisman, met vrienden, Juli-2009

gewoon beiden parken top

we zijn dit jaar naar fintel geweest vorig jaar naar leiwen, vond het jammer dat in de huiskamer geen tv verders wel op elke kamer. ook vond ik leiwen iets beter waarschijnlijk omdat het nieuwer was verder vol lof,en gaan volgen jaar weer naar leiwen wij waren er van 5/10 juli

Misbruik melden

Algemene indruk:
9
Ligging:
10
Service:
9
Prijs/kwaliteit:
10
Eetgelegenheden:
9

Gemiddelde score:
9.4
Beoordeling toevoegen